.

.

Panduit FZURPENENXNF008 Quick Net Povezuju Cable Assembly (Pack of 1)

Panduit FZURPENENXNF008 Quick Net Povezuju Cable Assembly (Pack of 1)

HRK 2384.94

Količina robe
Dostupno na zahtjev

Vrsta vlakana - OM4. Broj vlakana - 24. Standardi Met - Odgovara ili premašuje ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIC/EIA-568-C. 1, prigovor Ro HS.Primjena - межсоединительные mjesta 24 F podržavaju 100 GBASE-SR10 i agregacije više vlakana u jedan 24-vlakana za poboljšanu kontrolu kabelom.Vrsta proizvoda - Priključni kabel motora.OM4 24 fiber, Povezuju, Plenum, 24 F MPO Female to 24 F MPO Female, A Metoda, Optimizirano IL, 8 metara, Aqua.Ovaj proizvod je proizveden u Kini.Ovaj proizvod je proizveden od strane Panduit.

Detaljne informacije

Oni također kupuju s ovim proizvodom